Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole!!!

Dzień 14 października od rana był wyjątkowy. Uczniowie przybyli do szkoły ubrani w strój galowy, obdarowując nauczycieli kwiatami… Klasa III przygotowała krótki apel, składając życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły, a potem wszyscy duzi i mali brali udział w warsztatach kreatywności. Przenieśliśmy się na obce lądy i w różne epoki, posłuchaliśmy opowieści zza okna, a także wspomnieliśmy nadmorskie wojaże, a w tym wszystkim pojawiła się „potworna miłość”. Śmiechu było mnóstwo, podobnie jak dobrej zabawy. Aby uświetnić ten wspaniały czas, nasze dzieci ozdobiły upieczone wcześniej babeczki i oczywiście z uśmiechem je zjadły:) Mam nadzieję, że ten wyjątkowy dzień pozostanie na długo w naszej pamięci. Dziękujemy dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom za cudowną atmosferę…