Nareszcie Wakacje!

Dzień 22. czerwca przyniósł upragnione wakacje.  Uczniowie w towarzystwie swoich rodziców i dziadków ubrani niezwykle elegancko przybyli na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 oraz jednocześnie Akademię, którą przygotowała odchodząca klasa III wraz z wychowawczyniami panią Ewą Duzinkiewicz oraz panią Katarzyna Kowalczyk. Dzieci bardzo wzruszająco pożegnały się ze swoimi kolegami i koleżankami oraz gorąco podziękowały nauczycielom i Dyrekcji oraz pracownikom placówki za trzy lata opieki i możliwości nauki w naszej szkole. Łzom wzruszenia towarzyszyły uściski i obietnice odwiedzin. Kochani Trzecioklasiści czekamy z niecierpliwością na informację o Waszych sukcesach, spełnionych planach i marzeniach. Trzymamy za Was kciuki!!!