Pokaz mody karnawałowej

W dniu 12.02.21 uczniowie naszej szkoły brali udział w zabawie – pokazie mody karnawałowej; zorganizowanym przez p. Karolinę. Dzieci miały za zadanie stworzyć własnoręcznie strój lub jakiś jego element. Stroje naszych uczniów przeszły najśmielsze oczekiwania: były koty, roboty, postacie z bajek. Ci uczniowie, którzy mieli stroje wykonane przez siebie brali udział w konkursie.
W grupie chłopców zwyciężyli: I miejsce Janek C. i Janek K. z klasy II jako robot i kosmita; II miejsce Witek H. z kl. I jako smok oraz III miejsce Maciuś Ś. z kl. I jako krokodyl. W grupie dziewczynek: I miejsce Ola K. z kl. II jako księżniczka, II miejsce Lidzia W. z kl. II jako kocia bohaterka oraz III miejsce Patrycja S. z kl. I jako pterodaktyl. Nagrodę publiczności zdobył Franek M. z kl. III za strój Lorda Wadera.
Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy za udział w zabawie i gratulujemy pomysłów w wykonaniu wspaniałych strojów.