Tydzień krajów anglojęzycznych za nami.

Światowy Dzień Języka Angielskiego jest obchodzony na całym świecie 23.04. W naszej Szkole przybrał on formę Tygodnia Krajów Anglojęzycznych.  Wszystkie klasy zostały wprowadzone w podstawowe informacje dotyczące Wielkiej Brytanii. Największym uznaniem cieszyła się wirtualna wycieczka do Londynu! Pierwsza klasa w tym roku skupiła się przede wszystkim na Wielkiej Brytanii, druga klasa zapoznawała się z tajnikami Stanów Zjednoczonych, klasa trzecia zestawiała ze sobą Wielką Brytanię oraz Stany Zjednoczone. Wszyscy Uczniowie z uznaniem oglądali mapę świata z zaznaczonymi krajami anglojęzycznymi. Wniosek był jeden: warto uczyć się języka angielskiego!:) Serdecznie dziękuję Dzieciom i ich Rodzinom za zaangażowanie i przygotowanie pamiątek z krajów anglojęzycznych :)!