w marcu jak w garncu

Marzec to nie tylko mix pogodowy, ale i moc atrakcji. Począwszy od sobotniego wyjścia do Capitolu, gdzie klasa II wraz z rodzicami i rodzeństwem uczestniczyła w spektaklu pt. „Czarnoksiężnik z krainy Oz”, poprzez konkursy tj. Świetlik, Wielka Liga Czytelnicza, Interpretacja Poezji Dziecięcej, czy Matematyczny Kangur, aż do powitania astronomicznej wiosny w trakcie wyjazdu do Wrocławia. Podczas wycieczki uczniowie zwiedzali m.in. Movie Gate, gdzie mieli możliwość dowiedzieć się o sekretach produkcji filmowych, czy przyjrzeć eksponatom z kinowych hitów; a także Panoramę Racławicką, która wywarła ogromne wrażenie na naszych małych odbiorcach. Okazało się, że dzieci aktywnie uczestniczyły w odbiorze tego niezwykłego dzieła, dzieląc się z panią edukatorką swoją wiedzą. A to jeszcze nie koniec miesiąca…