You can Sing – mamy zwycięzców!

W dniu 19.02.2021 odbył się w naszej szkole konkurs piosenki angielskiej „You can sing!”. Repertuar był niezwykle zróżnicowany – od prostszych piosenek z łatwiejszym tekstem aż do klasyków muzyki rozrywkowej z bardziej różnorodną formą oraz tekstem. Uczniowie sami przygotowywali stroje, podkłady muzyczne a także choreografię.
Pierwsze miejsce zdobyli Celinka G. z klasy II, oraz Ignaś Z. z klasy III.
Drugie miejsce zdobył dwa duety: Tosia N. i Kinga D z klasy III a także Ala K. i Sandra N. z klasy II.
Jury nie wyłoniło miejsca III, ale wszystkie Dzieci otrzymały dyplom oraz drobny upominek za włożony wysiłek w przygotowanie swojego występu oraz odwagę wyjścia na prawdziwą scenę muzyczną.
Udział wzięli także Krzyś J. (solo), Patrycja S., Filip A., Witek H., Maciuś Ś., Oliwier J. (grupowo) z klasy I. oraz Ola K. (solo) z klasy II. Wszystkim Dzieciom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Zapraszamy na kolejny już w przyszłym roku szkolnym 🙂