„Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”

Celem konkursu jest zwiększenie rozpoznawalności oznaczenia PRODUKT POLSKI i zwrócenie uwagi dzieci w wieku szkolnym na artykuły rolno-spożywcze wytworzone w Polsce z użyciem polskich surowców.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, która w kreatywnej i ciekawej formie przedstawi temat „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”. Wybór techniki jest dowolny np. rysowanie, malowanie, wydzieranie, mieszanie technik itp. Uczniowie klas IV-VI w swoich pracach muszą wykorzystać dodatkowo oznaczenie PRODUKT POLSKI zgodnie ze wzorem:

Konkurs jest organizowany w dwóch kategoriach wiekowych:

klasy I-III szkół podstawowych;
klasy IV-VI szkół podstawowych.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie zgłoszenia wraz z pracą konkursową do 30.11.2020 r. w formie elektronicznej na adres wroclaw@kowr.gov.pl. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS PLASTYCZNY „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”.

Do wygrania m.in. tablety, hulajnoga i aparat instax mini 9!!

Więcej szczegółów w Regulaminie.

zgłoszenie – pobierz tutaj