ZIELONA SZKOŁA – JUŻ ZA NAMI…

W dniach 13-14 czerwca nasza szkoła uczestniczyła w szkolnej wycieczce, która odbywała się na terenie Wielkopolski. Na początek pobawiliśmy się w piratów w Nenufar Clubie, płynęliśmy tratwą, szukaliśmy skarbów i strzelaliśmy z łuku, nie obyło się oczywiście bez placu zabaw, czy jazdy samochodzikami. Atrakcji było bardzo dużo. Zmęczeni dotarliśmy do ośrodka „Trzy jeziora”, gdzie po pysznym obiedzie i krótkim odpoczynku, rzuciliśmy się w wir zabawy i wieczornego karaoke. Okazało się, że nasi uczniowie znają wiele ciekawych piosenek, no i mają w sobie niespożyte zapasy energii, gdyż tańczyli do zachodu słońca.  Następnego dnia odwiedziliśmy Muzeum Parowozów w Wolsztynie oraz Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach. Oba obiekty wzbudziły duże zainteresowani dzieci. Na koniec naszej podróży dotarliśmy do Deli Parku w Trzebawiu. Tam spotkaliśmy ogromne owady, niezwykłe zwierzęta, no i oczywiście wielkie dmuchańce. Dzieci były wyjątkowo zadowolone, no i przy okazji zmęczone. Mamy nadzieję, że kolejne wyjazdy będą równie atrakcyjne.