Przegląd Piosenki „Biedronka”

W dniu 25. marca w naszej szkole odbyły się eliminacje do przeglądu piosenki, wystąpiło wielu artystów. Komisja wybrała kilkoro dzieci, które reprezentowały naszą szkołę na GCKiS w Trzebnicy, dnia 05. kwietnia.

Są to: Jania i Agatka z kl. III z piosenką „Przyjaciel wie”, Kaja z kl. II i jej „Puszek Okruszek”,  Amelka z kl. II z piosenką „Tyle słońca w całym mieście”. Z klasy I przeszli dalej: Ignacy śpiewając „Na Wyspach Bergamuta”, Hania „Mała Królewna” oraz Kinga i Tosia z utworem „Zostań moją przyjaciółką”.

Serdecznie gratulujemy Janince i Agatce  – laureatkom  wyłonionym do finałowego koncertu Trzebnickiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej Biedronka 2019, który odbędzie się 12 maja – niedziela o godzinie 17:00 w sali widowiskowo – kinowej Gminnego Centrum Kultury.