Wspólne świętowanie

Dnia 15 grudnia odbyła się wigilia, na której zgromadzili się pracownicy przedszkola i szkoły aby wspólnie przeżywać oczekiwanie na narodzenie Dzieciątka Jezus. Było wspólne dzielenie się  opłatkiem, składanie życzeń i degustowanie symbolicznych potraw wigilijnych, które zostały przez nas przygotowane.  Oczywiście nie zabrakło wspólnie odśpiewanych kolęd, do których akompaniowała nam pani Sylwia. Miłym i wzruszającym akcentem było odśpiewanie przez naszą koleżankę pochodzącą z Ukrainy, kolędy w jej ojczystym języku.

Święta tuż, tuż.  W przedszkolu i szkole wszędzie choinki, bombki, stroiki, słychać kolędy …

Życzymy Wszystkim dobrego, spokojnego przygotowania się do Świąt Bożego Narodzenia, a czas świąteczny niech będzie czasem rodzinnych, miłych spotkań. Okresem wypoczynku i dobrych chwil refleksji. Niech rodzące się Dzieciątko Jezus gości w naszych rodzinach i w naszych sercach niosąc z sobą szczęście i radość.