Klasa 3

Wychowawca Małgorzata Wierzbicka

dzwonki poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00 – 8.45 WF religia z.z. j. angielski z.z.
8.55 – 9.40 j. angielski wf z.z. z.z. z.z.
9.50 – 10.35 z.z. z.z. z.z. z.z. z.z.
10.55 – 11.40 z.z. z.z. j. angielski z.z. (programowanie) j. angielski
11.50 – 12.35 z.z. z.z. informatyka religia muzyka
12.45 – 13.30 Wf/basen        

Zajęcia dodatkowe

Od połowy września rozpoczynają się zajęcia dodatkowe. Ze względu na duże zainteresowanie dokonano podziału na tzw. cykle zajęć. Proszę pilnować dat; zajęcia, które się nie odbędą z powodu wycieczki, czy też innego wydarzenia, np. choroby prowadzącego, nie będą odrabiane. Nie ma również możliwości zmiany grupy, czy odrobienia zajęć z powodu choroby dziecka.

I Cykl: od 16. września do 25. października

zajęcia

klasa

data

Basen / WF

I – III / pozostali

16.09., 23.09., 30.09., 07.10., 14.10, 21.10.,

Ceramika

13.00 – 13.45

I-III

18.09., 25.09, 02.10, 09.10, 16.10, 23.10,

Przyroda

13.45 – 14.30

III

19.09., 26.09., 03.10., 10.10., 17.10., 24.10.,

J. angielski

13.00 – 13.45

III

20.09., 27.09., 04.10., 11.10., 18.10., 25.10.,

II Cykl: od 28. października do 13. grudnia

zajęcia

klasa

data

Basen / WF

I – III / pozostali

28.10., 04.11., 18.11., 25.11.,02.12., 09.12.,

Ceramika

13.00 – 13.45

I-III

30.10., 06.11., 13.11., 20.11., 27.11., 04.12., 11.12.,

Przyroda

13.45 – 14.30

III

31.10., 07.11., 14.11., 21.11., 28.11., 05.12., 12.12.,

Arteterapia

13.30 – 14.15

III

08.11., 15.11., 22.11., 29.11., 06.12., 13.12.,

III Cykl: od 16. grudnia do 24. stycznia

zajęcia

klasa

data

Basen / WF

I – III / pozostali

16.12., 13.01., 20.01.,

Ceramika

13.00 – 13.45

I-III

18.12., 08.01., 15.01., 22.01.,

Przyroda

13.45 – 14.30

III

19.12., 02.01., 09.01., 16.01., 23.01.,

Szachy

13.00 – 13.45

III

19.12., 02.01., 09.01., 16.01., 23.01.,

Arteterapia

12.45 – 13.30

III

20.12., 03.01., 10.01., 17.01., 24.01.,

IV Cykl: od 27. stycznia do 6. marca

zajęcia

klasa

data

Basen / WF

I – III / pozostali

27.01., 03.02., 24.02., 02.03.,

Ceramika

13.00 – 13.45

I-III

29.01., 05.02., 26.02., 04.03.,

Przyroda

13.45 – 14.30

III

30.01., 06.02., 27.02., 05.03.,

J. angielski

13.00 – 13.45

III

31.01., 07.02., 28.02., 06.03.,

V Cykl: od 9. marca do 24. kwietnia

zajęcia

klasa

data

Basen / WF

I – III / pozostali

09.03., 16.03., 23.03., 30.03., 06.04., 20.04.,

Ceramika

13.00 – 13.45

I-III

11.03., 18.03., 25.03., 01.04., 08.04., 15.04., 22.04.,

Przyroda

13.45 – 14.30

III

12.03., 19.03., 26.03., 02.04., 16.04., 23.04.,

Arteterapia

13.30 – 14.15

III

13.03., 20.03., 27.03., 03.04., 17.04., 24.04.,

VI Cykl: od 27. kwietnia do 5. czerwca

zajęcia

klasa

data

Basen / WF

I – III / pozostali

27.04., 04.05., 11.05., 18.05., 25.05., 01.06.,

Ceramika

13.00 – 13.45

I-III

29.04., 06.05., 13.05., 20.05., 27.05., 03.06.,

Przyroda

13.45 – 14.30

III

30.04., 07.05., 14.05., 21.05., 28.05., 04.06.,

Szachy

13.00 – 13.45

III

30.04., 07.05., 14.05., 21.05., 28.05., 04.06.,

Arteterapia

12.45 – 13.30

III

08.05., 15.05., 22.05., 29.05., 05.06.,

Zebrania z rodzicami

oraz konsultacje

  • 04.09.2019 godz. 17.30 zebranie ogólne/organizacyjne, spotkanie w klasach z wychowawcami
  • 27.11.2019 godziny według listy – konsultacje indywidualne
  • 22.01.2020 godz. 17.30 – zebranie semestralne
  • 29.04.2020 godziny według listy – konsultacje indywidualne
  • 03.06.2020 godz. 17.30 – zebranie semestralne

Obowiązujące podręczniki

Kształcenie zintegrowane

  • „Szkolni przyjaciele” WSiP

Język angielski

  • Bugs Team 3

Religia

  • „W drodze do Wieczernika” wydawnictwo WAM