Mikołajki w GCKiS w Trzebnicy

Dzień przed… właściwymi Mikołajkami byliśmy na przedstawieniu zorganizowanym przez pracowników GCKiS, podczas którego mieliśmy możliwość spotkać Mikołaja oraz jego pomocnika Reniferka… Dzieci obejrzały przedstawienie wigilijne, ukazujące wspólne przygotowania do świąt, oczekiwanie na prezenty i na ten magiczny moment… Po występie teatralnym czekała nas uczta filmowa, obejrzeliśmy film o narodzinach tradycji rozdawania prezentów… Film wzruszający, w klimacie szwedzkim, surowy a przez to skoncentrowany na tym, co najważniejsze – na byciu dobrym człowiekiem… Nasze dzieci po raz kolejny wykazały się kulturą, były grzeczne, cierpliwie oczekiwały na to, co miało się wydarzyć na scenie, a przede wszystkim nie dawały powodu do wstydu… Proszę Państwa po raz kolejny gratulujemy!!!