Prace polowe jak za dawnych lat…

W dniu 10.09.20 r., nasza szkoła wybrała się do Kałowic, do gospodarstwa agroturystycznego Pana Zbigniewa, który przygotował dla nas wspaniałą niespodziankę. Po dotarciu na miejsce okazało się, ze mamy przystąpić do zbierania ziemniaków. Nasze dzieci ochoczo rzuciły się w wir pracy, rywalizując ze sobą o każdego zebranego ziemniaka. Okazało się, że sprawują się doskonale i w nagrodę mogły wziąć ze sobą owoce swojej pracy, czyli… po bulwie ziemniaka… Oprócz pracy na polu, odbyliśmy krótką wycieczkę po lesie, pobawiliśmy się na pobliskim placu zabaw, a także zjedliśmy grillowane kiełbaski. Dodatkową atrakcją była przejażdżka bryczką i słuchanie opowieści naszego gospodarza. Dziękujemy pięknie Panu Zbigniewowi za wspaniałą wycieczkę, a także Pani Anetce, wychowawczyni klasy III za zorganizowanie tego wyjazdu