Wyniki w Konkursie Plastycznym „Down the Road, w kolorach palety”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie plastycznym „Down the Road, w kolorach palety”. Otrzymaliśmy sporo prac, ale niestety, nagrodzić nie mogliśmy wszystkich. Oto lista zwycięzców wyłonionych przez nasze jury oraz przez Przemka Kossakowskiego.

Kategoria grupy „0” i dzieci pięcioletnie 

Miejsce I Basia Sanetra  

Miejsce II Jan Dereniowski  

Miejsce III Karolina Matera 

Wyróżnienie Pola Hassek 

Kategoria – klasy I-III 

Miejsce I Ex aequo Aleksandra Broda i Alicja Kupiec  

Miejsce II Ignacy Ziembiński 

Miejsce III Ex aequo Aleksander Żabka i Oskar Żabka 

Wyróżnienie Oliwia Klimas i Hanna Zielezińska 

Kategoria – klasy IV – VIII 

Miejsce 1 Adrianna Zakrzewska i Artur Zakrzewski – praca grupowa

Miejsce 2 Milena Matera 

Miejsce 3 Amelia Szymeczek 

Wyróżnienie Agata Ziembińska, Dorian Bartosik i Stanisław Pokusa 

Poniżej prezentujemy prace nagrodzone dyplomami, nagrodami rzeczowymi, zdjęciem promującym program „Down the Road Zespół w trasie” z autografem Przemka Kossakowskiego. Nagrody zostaną przesłane w ciągu najbliższych dni na adresy podane w zgłoszeniu. 

Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie prace i gratulujemy zwycięzcom!